Charytatywne Mikroporadniki

Charytatywne Mikroporadniki post thumbnail image

Te dwa charytatywne mikroporadniki powstały z chęci pomocy właścicielom, którzy posiadają szczeniaka lub kociaka pierwszy raz w życiu, jak i dla tych odrobinę bardziej doświadczonych. Mają one pomóc usystematyzować wiedzę właściciela i przyczynić się do większego komfortu życia zwierzęta. W mikroporadnikach znajdziecie podstawowe informacje odnośnie odrobaczeń, szczepień, żywienia. Dowiecie się, co szkodzi zwierzętom. Kiedy należy udać się na wizytę do lekarza weterynarii. Na końcu znajdziecie tabelkę odrobaczeń i szczepień,
do wydruku i włożenia do książeczki zdrowia.


Całkowity dochód z Mikroporadników przeznaczam na
Fundację Animalia.


To organizacja zajmująca się bezdomnymi kotami i psami. Większość wolontariuszy znam osobiście. Jako lekarz weterynarii, mieszkając w Poznaniu, przyjmowałam podopiecznych Fundacji. Dlatego wiem, że tamtejsi wolontariusze mają ogromne serce do zwierząt i robią wszystko, co w ich mocy, żeby zapewnić im jak najlepsze warunki życia. Dbają o to, żeby zdrowe i w pełni sił znalazły dobre, kochające domy.


Stworzyłam dwie skarbonki na stronie siepomaga. To, ile pieniędzy przelejesz zależy tylko od ciebie. Po wykonaniu przelewu z darowizną otrzymasz od organizacji siepomaga maila z podziękowaniem. Przeczytaj go dokładnie, ponieważ to w nim znajdziesz i moje podziękowania oraz link do pobrania, a w nim już twój mikroporadnik. Pamiętaj, że mikroporadniki są dwa. Upewnij się, że wybierzesz przelew na skarbonkę z mikroporadnikiem, który cię interesuje.

Mikroporadnik dla właścicieli szczeniąt

Mikroporadnik dla właścicieli kociąt


Dziękuję za piękną oprawę Mikroporadników Martynie Marczyńskiej oraz wsparcie w utworzeniu ich ostatecznej formy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *